Yangi SUPER MG avtomobillari uchun avtokreditlar — o‘z avtomobilingizni bugunoq olib keting!
Orzularing bilan kifoyalanma — harakat qilish vaqti keldi! Ipoteka Bank OTP Group O‘zbekistonda rasmiy dilerlarda mavjud bo‘lgan yangi SUPER MG avtomobillari uchun FOYDALI avtokreditlarni taqdim etadi. Zamonaviy, qudratli va yangi uslubdagi avtomobil egasi bo‘lishdek ajoyib imkoniyatni qo‘ldan boy bermang!
• Dastlabki to‘lov 25% dan boshlab — birinchi qadamni qo‘ying va yuqori foydaga kiring.
• Kredit muddati 60 oygacha — hamyoningiz va rejalaringizga mos
• MG avtomobillari uchun past va barqaror foiz stavkalari: ZS* — 23,5%, HS — 24,5%. Ochiq va halol!
“Bugungi moliya bozorida bankdan oddiy yechimlar emas, balki zamonaviy yondashuvlar talab qilinmoqda. Biz mijozlarimizga MG avtomobillari uchun noyob shartlarni taklif qilishdan xursandmiz, ushbu avtomobil xarid davomida qulayligi va imkoniyatlarini namoyon etadi. Bu — orzuingizdagi kalitga ega bo’lish bilan bir qatorda foydaga kirishning ajoyib imkoniyatidir!” — dedi Ipoteka Bank OTP Group Boshqaruv raisi o’rinbosari Dmitriy Sapronov.
SUPER MG dasturi bo‘yicha avtokredit rasmiylashtirish tez va qulay!
O’zingizga yaqin filialimizga murojaat qiling yoki (78)150-89-13 raqamiga qo‘ng‘iroq qilishingizni o’zi yetarli. Bank mutaxassislari sizga ilk tashrifdan boshlab ariza tasdiqlangungacha barcha jarayonlarda ko’maklashadi.

Автокредиты на новые SUPER MG —Забирай своё авто прямо сейчас!
Хватит мечтать — время действовать! Ipoteka Bank OTP Group запускает ВЫГОДНЫЕ автокредиты на новые автомобили SUPER MG, которые теперь доступны у официальных дилеров в Узбекистане. Не упусти шанс стать владельцем стильного, мощного и современного авто на самых горячих условиях!
• Взнос от 25% — сделай первый шаг и получи максимум выгоды!
• Кредит до 60 месяцев — гибко под твой кошелёк и планы.
• Фиксированные низкие ставки на MG: ZS* — 23,5%, HS — 24,5%.             Честно и понятно!
«Сегодня рынок требует от банка не просто стандартных решений, а революционных подходов. Мы рады предложить нашим клиентам уникальные условия на автомобили MG, которые выведут комфорт и доступность покупки авто на новый уровень. Это твой шанс взять ключи мечты и не платить лишнего!» — заявил Дмитрий Сапронов, заместитель Председателя Правления Ipoteka Bank OTP Group.
Оформить автокредит по программе SUPER MG — это быстро и удобно!
Достаточно посетить ближайший филиал или позвонить по телефону (78)150-89–13. Наши специалисты помогут вам на каждом этапе — от первого обращения до получения одобрения заявки.